Nejšťavnatější služby v oboru

služby

Kdo je ten pravý?

 • Potřeby 1

  Najít a vybrat u každého zaměstnance silné stránky a využít je pro firmu – to je úkol, který umíme vyřešit.

služby

Jak motivovat tým?

 • Potřeby 2

  Dokážeme zapojit zaměstnance do chodu firmy, aby se cítili dobře a chtěli vám dát maximum.

služby

Kterým směrem přidat?

 • Potřeby 3

  Vyšetříme vaši firmu a stanovíme diagnózu, jaké jsou možnosti dalšího rozvoje a co naučit váš tým, aby lépe plnil cíle.

služby

Potřebujete školení?

 • Potřeby 4

  Pro každého zákazníka připravujeme trénink na míru a dlouhodobě sledujeme stanovené cíle.


Co naši klienti nejčastěji potřebují

 • Služby

 • Co je nového

  Klienti poptávají Job effectiveness

  Ještě loni bylo hlavní poptávkou našich klientů školení manažerských a komunikačních dovedností, nyní se kolo času otočilo a doba nahrává kurzům pro zaměstnance - aby zvládali náročné situace, odnesli si tipy a triky pro zacházení s časem, nacházeli pracovní motivaci a vůbec se cítili v práci dobře. Je to naše srdeční téma a jsme rádi, že takové rozvojové programy můžeme nabídnout.
  Více

  Léčíme týmy

  Pro tým mzdové účtárny velké organizace státní správy jsme realizovali CTI - cirkulární týmovou intervenci. To je akce, po které se lidem v týmu lépe spolupracuje, ohladí se hrany a vyčistí vzduch. Jsme rádi, když se po naší spolupráci zaměstnancům pracuje efektivněji a cítí se při práci lépe.
  Více

  Jsme sociálně odpovědní

  Už desátým rokem pravidelně a bez nároku na honorář spolupracujeme s klubem Beztíže na výběru zaměstnanců, kteří se pak  podílejí na činnosti nízkoprahového klubu. Ten pomáhá mladým lidem smysluplně trávit volný čas. I díky našim Assessment centrům mají zaměstnanci klubu ve srovnání s podobnými organizacemi několikanásobně nižší fluktuaci.
  Více

  Africké kočky v zasedačce

  V březnu proběhla v prostorách Tres consulting vernisáž fotografií divoké přírody Aleny Knoblochové, podívejte se na  www.alenafoto.cz. Zasedačce teď dominují obrázky lvů a gepardů, i žirafa by se našla. Vernisáž doprovodily hypnotické bubny Standy Víta. A část výdělku za fotografie putuje Tetám v akci na péči o naše, české šelmy - psíky a kočičky, o které se Tety v akci starají.
  Více

  Diagnostika+konzultace

  Když založíte podporu manažera na diagnostických metodách, zkrátí to cestu – oba víte, na čem bude dobré pracovat, máte ta správná témata, klient může propojit výsledky s vlastními zkušenostmi z praxe… Přesně takový program teď realizujeme pro manažery jedné státní instituce.
  Více