Nejšťavnatější služby v oboru

služby

Kdo je ten pravý?

 • Potřeby 1

  Najít a vybrat u každého zaměstnance silné stránky a využít je pro firmu – to je úkol, který umíme vyřešit.

služby

Jak motivovat tým?

 • Potřeby 2

  Dokážeme zapojit zaměstnance do chodu firmy, aby se cítili dobře a chtěli vám dát maximum.

služby

Kterým směrem přidat?

 • Potřeby 3

  Vyšetříme vaši firmu a stanovíme diagnózu, jaké jsou možnosti dalšího rozvoje a co naučit váš tým, aby lépe plnil cíle.

služby

Potřebujete školení?

 • Potřeby 4

  Pro každého zákazníka připravujeme trénink na míru a dlouhodobě sledujeme stanovené cíle.


Co naši klienti nejčastěji potřebují

 • Služby

 • Co je nového

  Ani v létě neleníme

  V průběhu června jsme testovali management jedné organizace. Pomáhali jsme jí zjistit, v jakých oblastech se potřebují její zaměstnanci dále školit a trénovat. Opět se nám potvrdilo, jak důležité je při jakékoli diagnostice být v osobním kontaktu se zaměstnanci a dát jim také osobně zpětnou vazbu. Po dokončení naší práce jsme s nimi proto hovořili o tom, jak to udělat, aby jejich práce plynula maximálně hladce.
  Více

  Školení zákaznického centra mělo úspěch

  Taky Vás poslední týdny baví reklama s Marthou Issovou coby operátorkou call centra? Praxe operátorů je ale trochu jiná. Potřebují čelit náročnějším výzvám. Práce s nahrávkami, analýza rozhovorů s náročnými klienty a zvládání emocí na obou stranách.... i to byla témata úspěšného školení klientského centra minulý týden.
  Více

  Taky budete agilní?

  Někdo se těší, někdo se děsí, ale bez ohledu na to je agilita trend a mnohé firmy se rozhodly jít právě touhle cestou. Jestli se chcete dobře připravit a zvládnout nové situace a metody, které k zavedení agility patří, přijďte na naše kurzy nebo si přečtěte náš článek.
  Více

  Nejen o třech mušketýrech

  Děkujeme obchodním manažerům ze Slovenska za pozitivní atmosféru během třídenního školení. Tady je odkaz na článek o Třech  mušketýrech, byla o nich na školení hodně řeč :) Ten pro nás (všechny) napsal kolega Honza.
  Více

  Víte, jak udělat zaměstnance šťastné, výkonné a loajální? My ano!

  Spokojený zaměstnanec nemusí být vždy výkonný. Zvýšit zaměstnaneckou stabilitu vyžaduje správný přístup. My máme k dispozici ty nejmodernější metody. Nedávno jsme je využili pro vyšší a top management jedné nadnárodní výrobní společnosti. Výstupy Employee Engagement jsme proměnili do podoby konkrétních opatření a akčních plánů – a to celopodnikově i pro jednotlivá oddělení. Úspěšnou akci završil atraktivní teambuilding spojený s natáčením filmů, kde nechybělo ani předávání firemních Oscarů!
  Více