Nejšťavnatější služby v oboru

služby

Kdo je ten pravý?

 • Potřeby 1

  Najít a vybrat u každého zaměstnance silné stránky a využít je pro firmu – to je úkol, který umíme vyřešit.

služby

Jak motivovat tým?

 • Potřeby 2

  Dokážeme zapojit zaměstnance do chodu firmy, aby se cítili dobře a chtěli vám dát maximum.

služby

Kterým směrem přidat?

 • Potřeby 3

  Vyšetříme vaši firmu a stanovíme diagnózu, jaké jsou možnosti dalšího rozvoje a co naučit váš tým, aby lépe plnil cíle.

služby

Potřebujete školení?

 • Potřeby 4

  Pro každého zákazníka připravujeme trénink na míru a dlouhodobě sledujeme stanovené cíle.


Co naši klienti nejčastěji potřebují

 • Služby

 • Co je nového

  Zvládáte „protivy“?

  Už se Vám někdy stalo, že obdržíte od dodavatele mail, který Vám „pohne žlučí“? Od našeho klienta takové maily nepřijdou. Trénujeme zákaznický přístup a efektivní zvládání reklamací tak, aby byl zákazník tak spokojený, jak jen může být.
  Více

  Pracujeme s osvícenými generálními řediteli

  S CEO velké správní instituce nastavujeme individuální vzdělávací programy  pro management – v návaznosti na diagnostické programy a individuální konzultace. Myslíme si, že na míru šitý rozvoj založený na diagnostice a individuálním přístupu dává největší smysl. Jestli Vás to zajímá, přečtěte si článek.
  Více

  Stojíte před změnou? Pojďte do toho s námi…

  Ve stavební firmě dlouhodobě podporujeme projekt zaměřený na akceptaci a prosazení změn – tentokrát jsme školili ambasadory, kteří změny prosazují.  Efektivní komunikace, přesvědčování a práce s týmem jsou dovednosti, které hodně pomáhají, když ve firmě nastanou zajímavé časy.
  Více

  Ani v létě neleníme

  V průběhu června jsme testovali management jedné organizace. Pomáhali jsme jí zjistit, v jakých oblastech se potřebují její zaměstnanci dále školit a trénovat. Opět se nám potvrdilo, jak důležité je při jakékoli diagnostice být v osobním kontaktu se zaměstnanci a dát jim také osobně zpětnou vazbu. Po dokončení naší práce jsme s nimi proto hovořili o tom, jak to udělat, aby jejich práce plynula maximálně hladce.
  Více

  Školení zákaznického centra mělo úspěch

  Taky Vás poslední týdny baví reklama s Marthou Issovou coby operátorkou call centra? Praxe operátorů je ale trochu jiná. Potřebují čelit náročnějším výzvám. Práce s nahrávkami, analýza rozhovorů s náročnými klienty a zvládání emocí na obou stranách.... i to byla témata úspěšného školení klientského centra minulý týden.
  Více