Spolujízdy pro obchodníky

Spolujízda vám pomůže zdokonalit sebeprezentaci, komunikaci i schopnost přesvědčovat klienty. Je oblíbená zejména u obchodníků – užitečná ale může být i pro některé manažery.

Jak Spolujízda probíhá?

Náš trenér s vámi absolvuje obchodní schůzku, přičemž sleduje vaše jednání i reakce obchodního partnera. Poté vám nabídne kvalifikovanou zpětnou vazbu a upozorní vás na to, co by bylo vhodné zlepšit, na co se zaměřit či co naopak utlumit. Takto s vámi může absolvovat klidně i několik schůzek. Vy mezitím můžete zkoušet v praxi doporučení našeho zkušeného trenéra. Hned tak zjistíte, jak se změní průběh vašich obchodních jednání.

Je Spolujízda právě pro vás?

Už jste absolvovali řadu skupinových kurzů a nevěříte, že vám může další z nich přinést něco nového? Chcete se přitom stále zdokonalovat? Naše spolujízdy také s oblibou využívají zkušení obchodníci a odnášejí si z nich nové a cenné poznatky.
Nebo máte nějaký specifický problém, který potřebujete odbourat, ale zároveň ho nechcete propírat ve skupinovém školení? Díky Spolujízdě získáte profesionální zpětnou vazbu. Hned zjistíte, zda se jedná o reálný problém – a pokud ano, poradíme vám, jak ho eliminovat, nebo se s ním dokonce naučit pracovat pro váš prospěch.
Spolujízdu využívají s oblibou také nadřízení, kteří vědí o slabinách nebo nevyužitém potenciálu některého ze členů svého týmu. S její pomocí mohou tyto potíže odstranit, aniž by na problémy museli upozorňovat před ostatními kolegy.

Cíl semináře

– odbouráte špatné návyky
– naostříte své dobré schopnosti
– naučíte se odstranit vlastní slabiny
– zjistíte, jak vás vnímají druzí

Bližší informace v PDF
Mám zájem

Napište nám