O nás

Náš tým

PhDr. Jan Gruber, Ph.D.

Jan Gruber

Garant metodiky tréninků a školení

Honza má originální nápady, často tvoří nové techniky. Umí vymyslet zajímavé metody, které jsou pro lidi dobře pochopitelné, užitečné a snadno aplikovatelné v praxi. Metodicky nás podporuje při tvorbě kurzů. I v průběhu školení dokáže rychle reagovat na novou situaci, aby skupina mohla dosáhnout svého cíle.

Honza dlouhé roky šermuje, střílí z luku a jezdí na koni. Zajímá se o novinky ve vědě i ve světě. Má rád vtipy o zvířátkách.

Má dvacetiletou praxi a asi dva tisíce hodin odborných výcviků. Má fanoušky z řad manažerů, kteří si rádi poslechnou jeho názor. Většinou je skromný a občas ne.‎

Mgr. Hana Kyrianová

Hana Kyrianová

Garant metodiky AC/DC a tvorby a implementace personálních procesů

Hanka je odborník na personální procesy. 12 let pracovala v odděleních lidských zdrojů ve firmách s několika tisíci zaměstnanci. Má mnoho zkušeností s psychodiagnostikou pro výběr i rozvoj zaměstnanců. Je rychlá, razantní, energická. Mají ji rádi klienti, kteří ocení zaměření na cíl, výkonnost a efektivitu. Zvlášť dobrá je v individuálním koučování.

Chodí na tréninky badmintonu, jógy a fitness. Má ráda dobré jídlo i dobré víno. Často a chutně vaří.

Dobře rozumí tomu, co se děje v rámci firmy. Dokáže podporovat změnu, a to po odborné i lidské stránce. Umí se dohodnout i s náročnými klienty a podpořit je, aby akci dobře přijali a měli z ní užitek.

PhDr. Alexandra Fonville, Ph.D.

Alexandra Fonville

Garant tvorby a implementace rozvojových programů a cizojazyčných projektů

Saša začala svou profesní kariéru vědeckým výzkumem, ze kterého si odnesla do další práce systematičnost, důslednost a přesnost. Dokáže výborně pracovat s týmy, které jsou odborně zaměřené a náročné na profesionální přístup. Ráda pracuje s odborníky v oboru i s lidmi, kteří se v dané oblasti teprve orientují.

Přednáší manažerské dovednosti v rámci studia MBA. Studenti o ní říkají, že je přísná, ale spravedlivá :-).

Její manžel je Američan. Má ráda kočky a květiny. Ráda cestuje a potkává se s lidmi z různých kultur.

Během své desetileté praxe už diagnostikovala více než 3000 lidí a jako lektorku ji ocenilo mnoho stovek účastníků kurzů. Zvládne zajistit, aby si účastníci odnesli, to, co si odnést měli.

Mgr. et Bc. Vratislav Simon

vrata

Konzultant

Vráťa nejčastěji zastává roli hodnotitele AC/DC a lektora. Účastníky kurzu si dovede získat svým smyslem pro humor. Klienti na něm oceňují, že jim při tréninku či diagnostice dokáže dát přesnou zpětnou vazbu. Jako psycholog dále působí i v oblasti zdravotnictví, zabývá se klinicko-psychologickou diagnostikou a krizovou intervencí, dlouhodobě se zajímá o projektivní metody.

Je milovníkem své ženy Aničky, dobré hudby a hraní na kytaru - skládá písně a muzicíruje v opravdové kapele snů. Na firemních setkáních neváhá tmelit kolektiv nucením do sborového zpěvu :-).

Spolupracuje s námi od roku 2011, úspěšně se podílel na desítkách projektů.

Ing. Michal Slavíček

michal

Garant projektu Employee engagement

Přestože Michalovo přání bylo být popelářem, pod tlakem příbuzenstva od toho upustil a zaměřil se na podnikovou ekonomiku a HR. Po vysoké škole pracoval na různých HR pozicích v oblasti IT, retailu, výroby a finančnictví. Vedl nebo se účastnil změnových projektů na lokální i globální úrovni. Do práce jde nejen po hlavě, ale i srdcem, což jeho kolegové a klienti cítí a mají ho za to rádi. Rád ví „proč“ a ne jen „co a jak“.

Kromě své manželky, dětí, kytary, chalupy na Šumavě,…(vlastně má rád skoro všechno kolem nás) se naučil mít rád i sám sebe a být vděčný i za slabé stránky, kterými nás vesmír vybavil. Když se napije vína, bolí ho zuby, ale znatelně líp zpívá:-).

Před několika lety si přestavěl hodnoty a pohled, jakým se díval na svět, a od té doby vidí v každé změně a situaci příležitost, jak se něco naučit a růst. V tom podporuje i ostatní. Ve firemním prostředí tak umí skloubit cíle, které musí dosáhnout firma, s rozvojem a uspokojením lidí, kteří na firemních cílech pracují.

Mezi jeho specializace patří také HR mentoring.

Doc. PhDr. Luděk Kolman, CSc.

Luděk

Garant projektu Interkulturní vnímavost

Luděk pracuje se skupinami již spoustu let a často přichází s nápady jak usnadnit osvojování dovedností v komunikaci.

Oblasti, jimž se věnuje dlouhodobě, jsou nácvik efektivní komunikace, neurolingvistické programování a interkulturní komunikace. Neurolingvistické programování je něco jako slovní karate. Tomu se Luděk také věnoval, ale v době, kdy byl mnohem mladší než dnes.

Luděk rád čte, ale také píše. Publikoval velké množství odborných článků. Jeden z nich na téma měření charakteristik středoevropských kultur vyšel v časopise Journal of Managerial Psychology. Jinak má rád dlouhé procházky přírodou a jízdu na kole.

Milan Mráz

Milan

Lektor, trenér obchodních dovedností

Milan je lektor z terénu, který o sobě říká, že je zastáncem tzv. „Baťovské cesty“, tedy postupného procházení kariérní hierarchií. Historicky začal s obchodem za pultem v Kodak Expressu, následovalo několik obchodních zastoupení, dále nižší obchodní management, vyšší obchodní management až po školitele a kouče obchodníků.

Milan má dvě záliby, fotografování a tanec. Zejména argentinské tango je pro něj výzva a také nástroj pro sebevyjádření.

Má 23 letou praxi v obchodě, a i když se věnuje školení, stále aktivně obchoduje a pravidelně zvládá nástrahy obchodních jednání. Uzavřel přes jeden tisíc obchodních smluv a objednávek, na seminářích a v terénu rozvíjel přes pět tisíc pracovníků obchodu.

Ing. Dagmar Sedláčková

Dagmar

Lektorka, trenérka obchodních dovedností

Dáša se od začátku své pracovní kariéry pohybovala v obchodě. Od obchodního zástupce přes vedení reklamní firmy až po manažera obchodních týmů. Přes všechny změny, které za léta její praxe přišly, zastává názor, že obchod drží vybudované vztahy. Je naslouchající, empatická, dokáže energicky poukázat na potřebné kroky ke změně. Nejen obchodní praxe ji přivedla k potřebě provázet ostatní k této změně jako lektor a kouč. „Na place“ se takto pohybuje již 15 let, má za sebou stovky koučovacích hodin s klienty.

Říká o sobě, že je zastáncem filosofie „Každá situace má řešení“, a to platí ve všech rovinách života. Její vášní jsou kvalitní filmy, cestování a hory. V přírodě si bere energii, kterou ochotně předává druhým.

Pracuje v kurzech s účastníky formou propojení odborných i osobnostních dovedností. Ukazuje tím možnou cestu k dosažení skutečných kompetencí v oblasti, kde mají jednotlivci svůj talent, a pomáhá jim ho rozvíjet.

Rick Hau

vrata

Konzultant (rodilý mluvčí v angličtině)

Rick vystudoval Business Administration  se zaměřením na informační systémy. Před přesídlením do Prahy v roce 2008 pracoval jako obchodník, web designer, technická podpora a obchodní manažer. Díky těmto zkušenostem může trénovat komunikační dovednosti v obecné i odborné angličtině.

Jeho studenti jsou většinou dospělí profesionálové, které v rámci hodin vyučuje vyjednávání, prezentace, telefonování, porady, písemnou i sociální komunikaci. Studenti oceňují jeho flexibilitu, kreativitu a trpělivost. Mnozí z jeho studentů se stávají jeho přáteli.

Když nepracuje, obvykle sportuje. Hraje badminton a je trenérem tenisu. Rád vaří a pořádá párty spolu se svou manželkou.

Bc. Veronika Jirásková

Veronika

Konzultant

Veronika v týmu pracuje jako sparingpartner v tréninku komunikačních a
manažerských dovedností. Je plná nápadů, spolehlivá a přichází
s originálními řešeními.

Mezi její zájmy patří hra na kytaru, čtení knih a cizí jazyky, v kterých
v poslední době vede španělština. Ráda nastartuje svůj den běháním.

Radka Jiráčková

Radka

Junior konzultant

Radka je v Tres consulting nejmladším členem. Vykonává funkci vstřícného sparingpartnera a poctivého zapisovatele.

Ve volném čase se věnuje scénickému tanci, baletu a nově i swingu. Mezi její poklidnější koníčky patří všemožné ruční práce a pečení. Také ráda tráví čas v přírodě nabíráním energie a sbíráním hub.