zirafa1

Personalistika v ZOO

Termíny v roce 2018:     5. června / 19. září
Termíny v roce 2019:    17. září

Chování lidí a zvířátek má společného více, než by člověk na první pohled řekl. Po návštěvě Zoo s námi se budete dívat na lidi v pracovních situacích novýma očima. Dokážete se orientovat v chování a jednání tak, jako nikdy předtím. Přijďte!

Přihlásit se můžete e-mailem na info@tresconsulting.cz anebo na čísle +420 732 159 734.

Bližší informace (PDF)

 
puzzle

Tvořivá síla podvědomí

Termíny: 24. října 2018 / 22. října 2019

Naše mysl není rozhodně omezená pouze na to, čeho jsme si vědomi a čím se dokážeme vědomě angažovat. Naše chování, tělo i schopnosti ovládají systémy, které našemu vědomí rozhodně dostupné nejsou – ale mohou být zdrojem motivace, vyrovnanosti a vnitřní síly.

Existují způsoby, jak se podívat na problém jinak než pomocí racionálního myšlení. Tento kurz Vám pomůže zvládat běžné i vypjaté situace s větším klidem a nadhledem.

Nabízíme vám zajímavý koncept, který vás naučí pracovat s podvědomím a pomůže jak v soukromém tak pracovním životě. Přijďte!

Přihlásit se můžete e-mailem na info@tresconsulting.cz anebo na čísle + 420 732 159 734.

Bližší informace (PDF)

 
triangulace

Vedení výběrových pohovorů metodou triangulace

Termíny v roce 2018:      25. října
Termíny v roce 2019:      12. února / 23. října

Triangulace je metoda obohacení výběrového pohovoru tak, abychom zjistili maximum informací v rámci, který nám pohovor může nabídnout. Triangulace je způsob, jak si potvrdit hodnotitelské hypotézy a dojít k platným závěrům. Triangulace je mapování kandidátových schopností dovedností a osobnostních rysů z více stran a různými způsoby, které zvýší jistotu správné volby. Přijďte!

Přihlásit se můžete e-mailem na info@tresconsulting.cz anebo na čísle + 420 732 159 734.

Bližší informace (PDF)

 
emoce

Práce s emocemi v práci

Termín: 12. března 2019

Stává se Vám, že Vám nepřiměřené prožívání emocí znesnadňuje cestu za úspěchem? Komplikují Vám Vaše pocity  jednání se zákazníkem, interním klientem, kolegou v týmu, podřízeným i šéfem? Chtěli byste se naučit tyto situace lépe zvládat?

Přijďte a my Vás seznámíme s postupy, které vedou k úspěchu a dohodě při přiměřeném sebeprosazení.

Přihlásit se můžete e-mailem na info@tresconsulting.cz anebo na čísle + 420 732 159 734.

Bližší informace (PDF)

 
ufo

Jednání s problematickými osobnostmi

Termín: 15. května 2019

Máte někdy pocit, že s některými lidmi nemůžete vyjít? Komunikace mezi Vámi nefunguje? Rozhovory jsou plné emocí, úzkosti, agrese a podezřívavosti?

Přijďte a my Vám poradíme, jak komunikaci s nápadnými a na domluvu náročnými kolegy a podřízenými zvládat lépe.

Přihlásit se můžete e-mailem na info@tresconsulting.cz anebo na čísle +420 732 159 734.

Bližší informace (PDF)

 
krtek

KRTEK – kurz rychlých technik efektivní komunikace

Termín: dle dohody

Je náplní Vaší práce hlavně software či hardware? A co interní a externí klienti, rozumíte si s nimi, rozumí Vám? Máte někdy pocit, že některé komunikační situace by se daly zvládnout lépe?

Přijďte. Nabídneme Vám pár rychlých technik, jak efektivně komunikovat, dobře vycházet s klienty a šetřit tak nervy sobě i ostatním.

Přihlásit se můžete e-mailem na info@tresconsulting.cz anebo na čísle +420 732 159 734.

Bližší informace (PDF)

 
tri-musketyri

Tři mušketýři: typologie, motivace a vedení týmu

Termín: dle dohody

Podívejte se na svůj tým novýma očima; tak, jak vnímáme romantické hrdiny, kteří jsou připraveni bez váhání nasadit vše, co mají, aby dosáhli úspěchu.

Najděte správná slova, která rozezvučí strunu statečného  Athose, velkorysého Porthose, jemného Aramise či prudkého a vášnivého D´Artagnana v každém z nás a přimějte ho, aby přijal výzvu a zvítězil.

Nechte své podřízené zažít pocit akce, hrdinství a radosti nad úspěchem, nechte je najít jejich mušketýrské já. Management, Leadership, motivace a typologie osobnosti podle mušketýrského příběhu.

Přihlásit se můžete e-mailem na info@tresconsulting.cz nebo na čísle + 420 732 159 734.

Bližší informace (PDF)

 
mentoring

Zpětná vazba

Termín dle dohody

Zpětná vazba je, když přiblížíme k sobě mikrofon a reproduktor a ono to začne pískat. V mezilidské komunikaci tím myslíme “řeknu Ti, co si udělal dobře a co špatně, s čím je dobré pokračovat, s čím přestat a co přidat.” Umění je potom říci to tak, aby se ten druhý nenaštval, nezablokoval, ale poslouchal nás, zachoval to, co funguje, a změnil to, co má. Být srozumitelný, jednat otevřeně a zároveň tak, aby ostatní kolem nás vnímali a byli motivovaní pro další práci. Dá se to rozvíjet, trénovat a cvičit – a to je přesně to, co budeme dělat na tomto kursu. Dobré poskytnutí zpětné vazby mezi lidmi pomůže pracovní pohodě i pracovní výkonnosti týmu. Ten potom, na rozdíl od reproduktoru, harmonicky kmitá a rozhodně nepíská.

Přihlásit se můžete e-mailem na info@tresconsulting.cz nebo na čísle + 420 732 159 734.

Bližší informace (PDF)

 
sebemotivace

Sebe – motivace

Každý manažer ví, že motivace zaměstnanců ovlivňuje výsledky a úspěch firmy. Jak s motivací svým podřízeným pomoci a přitom jim stále nestát za zády? Ukažte jim cestu k SEBE-motivaci, pomozte jim vzít odpovědnost za “štěstí a úspěch v práci” do vlastních rukou!

Účastníci kurzu dostanou inspiraci i praktické návody, které jim pomohou zjistit, proč jen oni sami jsou pány své motivace a jak to udělat, aby “je to bavilo“, jak nabíjet svou vnitřní baterii a co dělat s věcmi, které ji vybíjejí, jak mít rád překážky a využívat je ve svůj prospěch, … a spoustu dalších věcí, kterými mohou ovlivnit své “štěstí”.

Pošlete své zaměstnance na náš kurz nebo přijďte sami! 

Přihlásit se můžete e-mailem na info@tresconsulting.cz nebo na čísle + 420 732 159 734.

Bližší informace (PDF)

 
engagement-ocima-sefa

Očima šéfa: Jak na zaměstnanecký engagement aneb jak (ne)řídit štěstí zaměstnanců

Termín: dle dohody

 Chcete udržet kvalitní zaměstnance, být pro ně důvěryhodným partnerem, nechat je pro vás dělat to nejlepší a při tom se prostě cítit dobře?

Nechceme vás poučovat ani říkat, že to jinak nejde. Chceme se podělit se o to, co funguje nám, bavit se o vašich potřebách a zkušenostech, podívat se na engagement očima zaměstnance, šéfa firmy a HR a ukázat si, jak všechny pohledy sladit tak, aby engagement v praxi fungoval.

Přijďte, pomůžeme vám najít cestu, jak ze “zaměstnanců” udělat “partnery”, kterým jde o stejnou věc.

Přihlásit se můžete e-mailem na info@tresconsulting.cz anebo na čísle + 420 732 159 734.

Bližší informace (PDF)

 
Portrait of business people discussing a new strategy at a seminar

Strategická motivace zaměstnanců

Termín: dle dohody

 Každý z nás funguje trochu jinak a na každého platí něco jiného. Chcete lépe porozumět lidem ve svém týmu a zjistit jejich motivační preference? Seznámíme vás s nástroji hodnocení, které vám pomohou efektivně řídit výkon svých lidí. Naučíte se jak vést hodnotící pohovory, jak předávat citlivé informace i jak motivovat lidi ve svém týmu. Přijďte!

Přihlásit se můžete e-mailem na info@tresconsulting.cz anebo na čísle + 420 732 159 734.

Bližší informace (PDF)